• 889-675-658
  • kontakt@zdunar.pl

Dobry Zdun

Dobry Zdun

Dobry zdun

We Wrocławiu, jak i w całym województwie dolnośląskim, nie ma wielu zdunów. Osoba, która szuka fachowca często zastanawia się czy znajdzie osobę kompetentną, który sprosta jej wymaganiom. Można porównać to do szukania najlepszego pracownika przez firmę. Spośród dostępnych ofert wybieramy jedną i przeprowadzamy „rozmowę kwalifikacyjną”. Dobrego zduna możemy rozpoznać już po wstępnej rozmowie telefonicznej. Dokładnie zapozna się z wymaganiami klienta, dopyta o ważne szczegóły, które mogę mieć wpływ na budowę kuchni, pieca kaflowego czy kominka a następnie doradzi najlepsze rozwiązanie.  W firmie Zdunar do każdego projektu tworzy się wizualizację, która uwzględnia wszystkie szczegóły, dzięki czemu klient może ujrzeć jakie będą efekty pracy. Jeżeli trafimy pod ręce dobrego zduna, to nie musimy się o nic martwić. Możemy spokojnie mu zaufać, jeżeli w rozmowie wykaże się fachową  i rzetelną wiedzą.

Dobry zdun ma cały czas ma pełne ręce pracy. Codziennie tworzy nowe bio-kominki, kuchnie kaflowe czy piecyki. Tacy fachowcy cechują się bardzo dużym doświadczeniem, a co za tym idzie pełnym profesjonalizmem. Często są to zawody rodzinne, które już od kilku pokoleń są przekazywane przez ojców swoim synom.

Co powinien umieć dobry zdun?

Dobry zdun powinien przede wszystkim zrozumieć wymagania klienta, doradzić mu najlepsze rozwiązanie i wykonać zlecenie z największą starannością. Po zaprojektowaniu zduna może zająć się sztuką stawiania budowli kaflowych. Najwięcej czasu zajmuje idealne doszlifowanie kafli, tak aby przylegały do siebie bardzo ściśle i wyglądały nienagannie. Następnym krokiem jest utrzymanie całej bryły idealnie w pionie oraz rozplanowanie wszystkich przejść, przegród i kanałów zgodnie ze sztuką zduńską.

Jak z formalnościami?

Przed wykonaniem usługi zduńskiej należy spisać umowę, w której na piśmie dostajemy to co uzgodniliśmy wcześniej. Powinniśmy wypunktować co jest do zrobienia, jakie materiały należy zakupić i kiedy mają zacząć się prace.

Zaliczki dajemy tylko po wcześniejszym podpisaniu umowy zadatku. Jeśli zdun będzie chciał pieniądze bez podpisania jakiegokolwiek kwitu, należy zachować czujność i poprosić o pisemny dowód otrzymania zadatku.

Dobry zdun wrocław, dobry zdun dolnośląskie